Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarabianie Do 30Kk Dzienie Może I Więcej :D


cieniak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaczniemy od tego co będziemy potrzebować:

 

EasyMetin2(dam link tego od Andrzeja. Jest najlepszy)

Download :http://www.megaupload.com/?d=LDBTM1GV

Skan http://www.virustotal.com/pl/analisis/95f5d8f4b25644092b33183861bf56550beeb351e13fdcb81359bed05bab4bd8-1279563043

Patcha przy Em2 polecam 4.0 tego wbudowanego

W nim jest od razu MH. Najlepsze ustawienia to:

Speed Attack [2,3]

Speed Hack[2,5]

Attack Range [2]

Hit Attack 1 [ON]

Mode Attack [spada] (Nasza postać trzyma broń 2 ręczną jak 1 ręczną)

 

Teraz potrzebujemy Fish Bota (jak dla mnie 2.6 najlepszy)

 

Downlad http://www.megaupload.com/?d=BQWNYZGQ (oczywiście od Andrzeja[Nie obraź się ;D])

Skan http://www.virustotal.com/pl/analisis/5d90fe3d4accad7f6b18e9a04c8075f0a3da6cd223d4d806c005866149a30bba-1274853338

 

 

Oraz xAngelBot patch 1.1 dla Metin2 PL (Dzięki niemu możemy łowić ryby, bez obawy,że wyskoczy jakiś błąd)

 

Downlad http://hotfile.com/dl/52983580/ed7d453/xAngelBot_patch__Ver_1.1__Metin2_PL_setup.exe.html

Skan http://www.virustotal.com/pl/analisis/df37442ea8de61a04d1a1e86b7007629a9ace9291bf91fa4c5ae77abc88d03c6-1274632915

 

Mało co bym nie zapomniał jeszcze Dmg hack :D

 

Polecam tego z tąd http://www.mpcforum.pl/topic/175136-update-dmg-skillhack/

 

Najważniejsze rzeczy już mamy.To zaczynamy

 

Na start potrzebujemy około 500k

 

To tak robimy 2-3 konta (zależnie kto jakiego ma neta i kompa) No i włączmy Em2 (jeżeli wyskoczy Pojawiła się nowa wersja programu...) naciskamy anuluj.Najlepsze ustawienia okna metin2 to : Window Mode ; I okno 1024x768 32 B. Logujemy sie swoimi kontami robimy 3x wojownik mental. Staty dla takiego woja to 2:1 Wit:siła A umiejetnosci Wsyztskie po 1 punkcie a reszta w silne ciało,gdy mamy silne na M wtedy tąpnięcie;D. Naszą postacią gdzie mamy 500K robimy eq 3x mnisia +6 3x włócznia +6 3x helm +6 3xTarcza +6

 

Wbijamy naszym postacią 2x25 lvl i 1x 30lv (Dlaczego? juz wyjaśniam) 1 postac z 25 lvem dropi K.K 2 postac z 25 lvelem dropi Medale konne a 3 czyli 30 lvl do FB

 

Załóżmy że 2 dni zajęło nam wbijanie tych lveli. Mamy już postacie,ale najtrudniej bd znaleźć gildie dla 25 lvl, gdy znajdziemy gildie i załóżmy mamy 40 % na postaciach expa najpierw wpłacamy ręcznie te 40 % (opcja w Em wyplacaj doświadczenie ma byc zaznaczona) Potem gdy nasze postacie wbiją te 40 % bd już automatycznie wypłacać expa.

 

Dziennie mamy około 15 k.k i 15 medali

A małży okolo 10(polecam zrobic 5 kont na FB zarobek ogromny)

Na moim serwie Medal-300Kx15=4.5KK

K.k-350Kx15=5.250kk

Małż=1.5kkx 10 =15kk (gdy mamy te 5 kont fb wiadomo zarobek wiekszy)

Inny drop =2kk

 

Wychodzi nam ok. 30KK dziennie

 

Dzięki za poświęcenie czasu na przeczytanie Wszelkie uwagi pisać w komentach :] Licze na +

Opublikowano

^^ np. na eteorze s15 małz 150k więc jak twoim poradnikiem mam wycisnąć taką kase??

 

Połowa twojego poradnika na zarobek zawiera Małże ;]

 

ale dam Ci + za chęci

OndteAw.png


Opublikowano

Moim zdaniem słaby poradnik, no tak u mnie małże chodzą po 700-1,4kk yang. Medale 50k, a kk 200-350.. Ale i tak małże dropią tak rzadko, że boty nawet mają w sklepach po 10 max...

No cóż, poradnik dosyć słaby. Nie daję nic.

Zapraszam do dyskusij nt. Celestial-World.

 

 

 

 

Aktualnie:

Lvl: ??

Klasa: ??

Królestwo: ???

Server: ???

Nick: ???

 

 

 

 

 

Zbieram

add.png, więc jak pomogłam.. Postaw go. ; )

Opublikowano

Maxii ja mam kompa 2 ghz 1.5gb ram ddr1 i 5 fish botow ciągne spokojnie ;)

 

Daję + bo u nas na s4 małże po 1.2-1.5kk K.k po 400 ;)

sygnampc.jpg

Sygnatura by FreeSz

Opublikowano

było już takich poradników z milion,więc nie daje nic.

afr.png

PRZED UŻYCIEM ZAPOZNAJ SIĘ Z TREŚCIĄ DOŁĄCZONEJ DO OPAKOWANIA,BĄDŹ SKONSULTUJ SIĘ Z LEKARZEM LUB FARMACEUTĄ,GDYŻ KAŻDY LEK NIE WŁAŚCIWIE STOSOWANY ZAGRAŻA TWOJEMU ŻYCIU LUB ZDROWIU.JE*AĆ HEJTÓW,DZIECI I ŻYDÓW.

Opublikowano

Nic nowego. Moge przpuszcać iź po prostu posklejałeś inne poradniki

 

Podobne:

http://www.mpcforum.pl/topic/162747-tutjak-zarobic-50kk-w-tydzien/

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...